פיסול פנים – מתיחת פנים ללא ניתוח

פיסול \מתיחת פנים ללא ניתוח הוא טיפול חדשני ומתקדם להצערה ומיצוק עור הפנים ללא החלמה וללא כאבים.

בזכות מחקרים ופיתוחים חדשניים, אפשר לוותר על ניתוחים וטיפולים פולשניים ולהתקדם לעבר עור חלק, בריא ומתוח.

לא נוכל לברוח מסימני ההזדקנות. ככל שהזמן ממשיך להתקדם, כך הופך העור למפת החוויות ולסיפורי החיים שעברנו. אם אתם רוצים לסובב את השעון לאחור ולהחזיר לעצמכם קצת מהרעננות הצעירה, אתם לא חייבים לבחור בניתוח למתיחת פנים. יש היום אפשרויות לא ניתוחיות יעילות שיוכלו להצעיר ולרענן את הפנים שלכם.

עובדות מהירות על מתיחת פנים ללא ניתוח

 • ההליך לפיסול פנים לא מתמקד רק בהחלקת קמטים או רק בהעלמת צלקות אקנה כדי להשיג עור פנים צעיר וגמיש, אלא בגורמים היוצרים את המראה המבוגר, כמו מסגרת פנים לא ברורה או שקעים בפנים כתוצאה מאובדן נפח.
 • שלל האפשרויות הלא ניתוחיות הקיימות היום בשוק נעות בין הזרקות חומרי מילוי עוריים לבין שימוש בטכנולוגיות חדשניות המפיקות אנרגיית חום.
 • הטיפולים הלא ניתוחיים המוזכרים במאמר זה קיבלו את אישורי ה-FDA.
 • הם לא כרוכים בסיכונים המלווים כל הליך כירורגים
 • ללא תקופה החלמה וחזרה מהירה לשגרה.
 • תופעות הלוואי מינימליות כמו: אדמומיות, נפיחות או חבורות באזור המטופל.
פיגמנט לוגו

מתלבטים לגבי טיפולים לפיסול פנים ללא ניתוח?
התייעצו עם מומחים עוד היום!

פיגמנט לוגו

מתיחת פנים ללא ניתוח – הבחירה הפופולרית לפיסול פנים

המחשבה על ניתוח מתיחת פנים יכולה להרתיע אנשים רבים, מסיבות שונות. למרבה המזל, עולם האסתטיקה התפתח והשתפר והוא מציע היום כמה חלופות נפלאות למתיחת פנים ללא ניתוח שהופכות ליותר ויותר פופולריות.

מדובר בשיטות בטוחות ויעילות, מותאמות אישית לסימני ההזדקנות שלכם, וכרוכות בהפרעה מזערית לשגרת החיים שלכם. הליכים אלה נחשבים לחלופות אטרקטיביות לאנשים המעוניינים בהצערת עור הפנים ללא ניתוח.

היום, יותר מתמיד, האפשרויות השונות לפיסול פנים לגבר ולאישה, ולמתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח, הן נגישות ומגוונות, ומציעות הליכים לפיסול העור המתמקדים, בין השאר, בהליכים כמו:

 • הגדרת מסגרת הפנים והגדרת קו הלסת שטושטשו עם השנים.
 • מילוי שקעים ונפחים שאבדו.
 • מיצוק עור הפנים, החלקת קמטים בפנים ובצוואר וריכוך נפילת העור בצדי הלחיים.
 • שיפור מרקם העור לקבלת גוון עור אחיד וחלק, תוך העלמת הפיגמנטציה וצלקות האקנה.

פיסול פנים באמצעות חומרי מילוי עוריים

חומרי המילוי העוריים לפיסול פנים עשויים לכלול: הזרקת שומן עצמי ותאי גזע, הזרקות סקולפטרה (Sculptra) או הזרקות חומצה היאלורונית לפנים.

כדי להציע מראה טבעי והרמוני, ההליך לפיסול פנים יתייחס לכול אזורי הפנים, תוך שמירה על הפרופורציות הטבעיות של הפנים. לכן, שימוש בהזרקות בפנים יתייחס להגדרת כלל תווי הפנים, ועשוי לכלול:

 • הזרקות בלחיים
 • הזרקות בשפתיים
 • הזרקות לצוואר
 • הזרקות מתחת לעיניים
 • הזרקות לקו הלסת

הזרקות נגד קמטים הן חלק מהטיפול ההוליסטי שמציע פיסול פנים שנועד לסלק את סימני ההזדקנות ולהציע תחזוקה שוטפת לשימור עור הפנים מכאן והלאה.

קחו בחשבון שאזור שעבר טיפול נהנה במשך חודשים ארוכים מרקמת עור משופרת והוא נראה טוב יותר מאזור בפנים שלא טופל כלל. כיוון שעדיין אין קסם שיעצור את תהליך ההזדקנות, חשוב להגיע לטיפולי תחזוקה קבועים לפחות אחת לשנה כדי לשמר את פיסול הפנים שעברתם.

 

לפני ואחרי טיפולי פיסול פנים ללא ניתוח

פיגמנט לוגו

מתלבטים לגבי טיפולים לפיסול פנים ללא ניתוח?
התייעצו עם מומחים עוד היום!

פיגמנט לוגו

טיפולים להחלקה ומיצוק עור הפנים ללא ניתוח

הזרקות סקולפטרה

סקולפטרה מציעה חומר חדשני מותאם ביולוגית, המורכב מחומצה פולי-L-לקטית, המחליפה קולגן שאבד כדי לשמור על גמישות העור. הטיפול כולל סדרה של הזרקות קטנות בדרגות עובי משתנות כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. ההזרקות ממלאות אזורים שקועים בפנים ובלחיים שאיבדו נפח בעקבות ההזדקנות, הן ממריצות את ייצור הקולגן והן יעילות להחלקת קמטים והעלמת צלקות אקנה.

התוצאות יתחילו להופיעו בהדרגה כשישה שבועות לאחר הטיפול הראשוני, וימשיכו להשתפר עם כל טיפול נוסף, כאשר לאחר 3 טיפולים הפנים ייראו מלאות יותר והקמטים יהיו מרוככים. בהמשך הדרך, ככול שהגוף יתחיל לייצר יותר קולגן, תתחיל רקמת החיבור שהשפיעה על סימני ההזדקנות להיבנות מחדש באופן טבעי, מה שיגרום להחלקת הקמטים. הטיפול בסקולפטרה מציע תוצאות ארוכות טווח שיכולות להימשך כשנתיים.

הזרקות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר המילוי המוכר ביותר בעולם הקוסמטיקה. מדובר במרכיב טבעי בעור המיוצר באופן סינטטי במעבדה, והוא יעיל הן לפיסול פנים עגולות ומלאות יותר והן למיצוק עור הפנים.

לאחר ההזרקה, החומצה ההיאלורונית נספגת באטיות בעור בהליך שיכול להימשך עד 24 חודשים, תלוי בצפיפות החומר. הזרקות חומצה היאלורונית יעילות הן למילוי קמטוטים דקים והן למילוי נפח באזורים שקועים שבהם אבד הנפח הטבעי בפנים.

תהליך הטיפול נמשך בדרך כלל בין 15 ל-30 דקות, כאשר השימוש בחומרי אלחוש מקומיים הופך את ההליך לנוח יותר.

טיפולים לשיפור מרקם וגוון העור

במהלך השנים האחרונות פותחו טכנולוגיות שונות, הן לשיפור המרקם והגוון של העור והן לטיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח. טכנולוגיות כמו קרני לייזר, גלי אולטרסאונד או גלי רדיו – RF (Radiofrequency) מפיקות אנרגיית חום המתמקדת בעור ופועלת לשיפור המרקם ולמיצוק עור הפנים.

לייזר:

טיפולים לחידוש עור הפנים בלייזר נועדו לשפר את מרקם העור והם מכוונים בעיקר לפני השטח ולשכבת הדרמיס העליונה. הטיפול בלייזר משתמש בחום מבוקר כדי להסיר בעדינות את שכבת העור החיצונית ביותר ולחשוף את שכבת העור הרעננה שמתחתיה. הלייזר החם מחמם את הקולגן מתחת לעור וגורם לקולגן להתכווץ ולעור להיראות מוצק יותר.

הטיפול בלייזר יכול לשפר את הידוק העור ואת מרקם העור, על ידי העלמת כתמי פיגמנטציה וצלקות אקנה ויצירת גוון עור אחיד.

אולטרסאונד:

טכנולוגיה יעילה לשיפור מרקם העור ולמיצוק הפנים באמצעות מיקוד חום מבוקר ברקמות המטופלות. אנרגיה זו מסוגלת להגיע לרקמות העור העמוקות יותר, ועשויה לספק לעתים קרובות תוצאות דרמטיות ביותר. תהליך זה ממריץ את הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין בעור, שמצדם יעזרו להצערת עור הפנים בצורה מאוד טבעית.

הטיפול נמשך בין 30 ל-90 דקות. ונועד לשפר את המרקם ואיכות העור באזורי הפנים, הסנטר, הצוואר והחזה. הטיפול יעיל גם לטיפול בסימני הזדקנות מוקדמים.

גלי רדיו:

אנרגיית גלי הרדיו מפחיתה קמטוטים עדינים וקמטים משפרת את רפיון העור ותורמת למיצוק הפנים. הטיפולים המשתמשים בגלי רדיו פועלים לשיפור הצערת פנים ללא ניתוח באופן דומה לטיפולים באולטרסאונד. גם הם מטפלים בעור בצורה תת עורית, אבל חום גלי הרדיו לא מגיע לאותם עומקים כמו חום האולטרסאונד. טיפול זה מומלץ בדרך כלל לאנשים צעירים יותר המבקשים להיאבק בסימני ההזדקנות המוקדמים; ולאנשים בגיל מבוגר יותר המעוניינים לבצע שינויים קטנים במראה הפנים שלהם.

בניגוד למתיחת הפנים הכירורגית שמסירה וממצקת עור רפוי, הטיפולים הלא ניתוחיים בונים מחדש את המבנה התומך שמתחת לעור ועוזרים ליצירת מרקם פנים צעיר יותר, ללא ניתוח וללא זמן השבתה.

מה הופך את הטיפולים הללו לכל כך פופולריים?

 

האפשרות למסגר ולהגדיר מחדש את הפנים, להחליק קמטים שנחרצו בפנים עם הזמן ולהעלים כתמי גיל ושמש המבגרים את מראה הפנים, היא הגורם העיקרי לכך ששיטות הטיפול העדכניות להתחדשות העור מחליפות בהתמדה את השיטות הישנות יותר.

יש יתרונות רבים לטיפול מיצוק פנים המשולב בהשגת מרקם עור בריא וחלק יותר באמצעות פיסול פנים ללא ניתוח, כולל:

 • יכולת לשנות לא רק את פני העור אלא גם את מבני התמיכה הבסיסיים שלו.
 • לעבור טיפולים קצרים ומהירים המסתיימים לרוב בתוך פחות משעה.
 • ליהנות מזמן החלמה מינימלי.
 • ליהנות משינויים טבעיים והדרגתיים במראה העור (אחרי הכול, חידוש הקולגן והאלסטין מתרחש לאורך זמן).
 • ליהנות משיטות לא פולשניות המטפלות בעור נפול, בצלקות אקנה, בנזקי שמש ופיגמנטציה ובבעיות עור נפוצות אחרות.

ולבסוף, כשאתם תוהים איזה טיפול יתאים לכם או כמה עולה פיסול פנים, מומלץ להתייעץ עם המטפל שלכם שיציע את הפתרון הנכון והמדויק לצרכים ולמטרות הספציפיות שלכם.

פיגמנט לוגו

מתלבטים לגבי טיפולים לפיסול פנים ללא ניתוח?
התייעצו עם מומחים עוד היום!

פיגמנט לוגו
דילוג לתוכן