הצערת עור הפנים

סובלים מקמטים וקמטוטים בעור הפנים? חולמים להעלים צלקות אקנה, כתמי פיגמנטציה ופגמי עור שונים? הכירו את הטיפולים החדשניים להצערת עור הפנים בשיטות שונות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר

הטיפולים הטובים ביותר למיצוק העור ללא ניתוח

הטיפולים הטובים ביותר להצערת עור הפנים ללא ניתוח, כוללים שימוש בטכנולוגיות המפיקות אנרגיית חום לעידוד ייצור קולגן להצערת העור או בהזרקת חומרי מילוי עוריים איכותיים למילוי שקעים ולהחלקת העור:

לייזר

מיצוק עור בלייזר משתמש בחום כדי לקדם ייצור טבעי של קולגן ואלסטין, חלבונים התורמים למיצוק העור, על ידי יצירת הליך ריפוי טבעי שמציעה הצערת פנים במראה טבעי. הלייזר מקרין חום שגורם להתכווצות ולהידוק העור, ובכך מפחית את סימני ההזדקנות, מעלים פיגמנטציה ותורם למראה צעיר יותר.

תופעות הלוואי של הליך זה הן מינימליות וכוללות בדרך כלל אדמומיות, נפיחות קלה וחבורות. במקרים נדירים יכולות להיווצר צלקות, היפרפיגמטציה או זיהום. כל טיפול נמשך כ-90 דקות או פחות, ואחרי הטיפול אפשר לחזור לפעילות הרגילה.

גלי רדיו

חידוש עור הפנים בגלי רדיו משתמש באנרגיה חמה הגורמת להגברת ייצור הקולגן, החלבון המסייע לעור לשמור על המוצקות והגמישות שלו. טיפול בגלי רדיו מתאים ובטוח לכול סוגי העור. מדובר בהליך נטול כאבים שנמשך לא יותר משעה והוכח כשיטה מוצלחת להידוק עור רפוי, ולהפחתת המראה של הקמטים העדינים. טיפול זה יעיל גם להעלמת פיגמנטציה.

לפני ואחרי טיפולים להצערת עור הפנים

רוצים שמומחה להצערת עור הפנים יחזור אליכם?
התייעצו עם מומחים עוד היום!

אולטרסאונד

הצערת פנים ומיצוק העור באולטרסאונד הוא הליך נוסף המשתמש באנרגיה חמה לטיפול בעור נפול. חימום העור גורם להליך ריפוי טבעי המתבטא בהמרצת ייצור הקולגן. הטיפול אינו פולשני ולא כואב. לאחר סדרת הטיפולים, העור שלכם ייראה חלק ומתוח יותר.

משך הטיפול כ-90 דקות, ואינו כרוך בזמן השבתה. הטיפול משפר את גמישות העור, מפחית עור נפול, מחליק קמטוטים וקמטים, ומפחית פיגמנטציה.

הזרקות חומרי מילוי עוריים

הזרקות חומרי מילוי עוריים כוללות, בין השאר:

 • הזרקות בשפתיים
 • הזרקות מתחת לעיניים
 • הזרקות בלחיים
 • הזרקות לצוואר
 • הזרקות לקו הלסת

חומרי המילוי העוריים הנפוצים ביותר הם סקולפטרה וחומצה היאלורונית:

הזרקת סקולפטרה (Sculptra)

סקולפטרה, כמו גם אסטפיל (Aesthefill), הם חומרי הזרקה ביו-סטימולטורים, תואמים ביולוגית ומתכלים, המעוררים את ייצור הקולגן. שני החומרים משמשים לפיסול ולעיצוב מראה פנים טבעי, צעיר חלק והדוק יותר.

הזרקות חומצה היאלורונית

הליך ההזדקנות הטבעי הכרוך גם באובדן חלבון הקולגן ותאי השומן, מתבטא בקמטים ובשקעים בפנים. הזרקות חומצה היאלורונית לפנים מטפלות בעור נפול, בקמטוטים קלים, בקמטים עמוקים ובאובדן נפח בפנים.

הזרקות של חומצה היאלורונית לפנים גורמות לעור להיראות תפוח, חלק הדוק ובריא יותר, והן יעילות במיוחד בהענקת מראה עור מהודק בלחיים, מתחת לעיניים ובאזור הפה וקו הלסת.

לבסוף, כשאתם מעוניינים להצעיר את מראה הפנים שלכם, מטפל מוסמך ומקצועי ידון אתכם באפשרויות המתאימות ביותר לבעיית עור הפנים שלכם, כולל האפשרויות למיצוק עור נפול והעלמת צלקות אקנה ופיגמנטציה.

 

רוצים שמומחה להצערת עור הפנים יחזור אליכם?
התייעצו עם מומחים עוד היום!

טיפולים להצערת עור הפנים

מה גורם לעור נפול?

העור מתחיל להתרופף ולצנוח עקב אובדן קולגן, שנגרם בדרך כלל מנזקי שמש ומהליך ההזדקנות. אובדן שומן הוא סיבה נוספת הגורמת לרפיון העור. לדוגמה, אם אתם מתעמלים באופן קבוע ומצליחים לרדת במשקל באופן דרסטי, סביר להניח שתגלו עודפי עור נפול בפנים ובאזורים שונים בגוף.

עור מוצק הוא גמיש, קפיצי ובעל יכולת להימתח ולהיצמד חזרה למקומו בקלות. התופעה של עור נפול מתרחשת כאשר העור מאבד את תכונות הגמישות והקפיציות שלו.

כמה גורמים מרכזיים לעור נפול:

 • הזדקנות: ככול שאנחנו מתבגרים, העור שלנו מתחיל לאבד את הגמישות והמוצקות שלו, מה שגורם לצניחת העור.
 • הריון: יש נשים שעור הבטן שלהן ישוב ויתהדק לאחר שנמתח כהוגן בהריון, מיד לאחר הלידה. עם זאת, רובן חוות לאחר ההריון עור עודף ונפול שלא מצליח להתכווץ ולהתהדק בחזרה.
 • מחלה: יש מצבים רפואיים שעלולים לגרום לעור נפול.

איך להיפטר מעור רפוי?

אתם מתמודדים עם עור פנים רפוי? אל תאבדו תקווה! יש מספר דרכים לא ניתוחיות שיכולות למצק את העור, כולל טיפולים עצמיים, כמו:

 • הקפדה על פעילות גופנית סדירה, כולל הרמת משקולות שיכולה לבנות שריר ולהפחית את מראה העור הרפוי.
 • הקפדה על תזונה מאוזנת שתוכל להזין את העור ולסייע לירידה הדרגתית במשקל.
 • עיסוי האזור הבעייתי כדי להגביר את זרימת הדם בעור.

לאחר שמיציתם את האפשרויות הללו ולא זכיתם לקבל את התוצאות הרצויות, נראה שהגיע הזמן לשקול כמה אפשרויות של טיפולים יעילים למיצוק עור הפנים. טיפולים אלה, לא רק שאינם כירורגיים, אלא שהם מציעים הליכים להצערת עור הפנים, שהם בטוחים יותר מהטיפולים הניתוחיים, בעיקר בגלל שהם מעורבים בפחות סיכונים.

 

היתרונות של מתיחת עור נפול ללא ניתוח

הליך למתיחת פנים ללא ניתוח מבוצע ע"יש שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו גלי קול, אולטרסאונד או לייזר, כדי לעורר ייצור קולגן שמצדו ישפר את איכות העור וחלקם משתמשים בהזרקות לפנים של חומרי מילוי עוריים.

העובדה שמדובר בטיפולים להצערת עור הפנים שאינם מעורבים בניתוח היא בונוס, שיכול למנוע פגיעה בעצבים וברקמות האחרות באזור המטופל.

יתרונות טיפולים ללא ניתוח להצערת עור הפנים

 • מזעור מראה הקמטוטים העדינים והקמטים העמוקים: טיפולים למיצוק עור הפנים יכולים להאיץ את ייצור הקולגן, שמצדו משפר את איכות העור ומסייע להעלמת סימני ההזדקנות.
 • מינימום זמן השבתה: תוכלו לחזור לפעילויות השגרתיות שלכם מיד לאחר הטיפול.
 • אי נוחות קלה: טיפולים למיצוק העור שאינם ניתוחיים גורמים לאי נוחות קלה, אם בכלל.
 • הרמת העור: ככול שהעור הולך ומתהדק, כך תווי הפנים מורמים והופכים למוגדרים ולמחוטבים יותר.
 • התוצאות הן טבעיות: במקום המתיחה הלא טבעית שיוצרים ניתוחי פנים והזרקות לא אחראיות, פיסול פנים מוסמך ומקצועי המתבסס על תהליך ההתחדשות הטבעי של הגוף, מעניק תוצאות טבעיות.

רוצים שמומחה להצערת עור הפנים יחזור אליכם?
התייעצו עם מומחים עוד היום!